Pomôžte bábätkám, aby mohli byť dojčené

Pomôžte bábätkám, aby mohli byť dojčené

Pomôžte matkám naplniť ich túžbu dojčiť.

Občianske združenie MAMILA poskytuje mamičkám pomoc, podporu a poradenstvo pred pôrodom ako aj po narodení bábätka. Mnohé mamičky zisťujú, že len rozhodnutie dojčiť nestačí. Potrebujú praktickú pomoc a tiež podporu v kritických týždňoch a mesiacoch po pôrode, keď sa rozhoduje o tom, či bábätko bude alebo nebude dojčené.

To, že mamička úspešne dojčí významne ovplyvní jej sebavedomie, zdravie ako aj schopnosti starať sa o svoje bábätko. Dojčenie je viac ako len pitie materského mlieka. Dojčenie je vzťah. Dojčenie je dôležité pre zdravie bábätka, pre jeho vývoj, pre rozvoj jeho mozgu, pre jeho jazykové schopnosti ako aj pre jeho psychické zdravie.

Pomoc a podporu, ktorú mamičky i bábätká potrebujú, nájdu teraz prostredníctvom konzultácií s poradkyňami, podporných skupín či kurzov pre tehotné aj vďaka VÁM.

Aj vďaka vašej pomoci môžeme vytvárať lepšie podmienky pre dojčenie na Slovensku.

Ak chcete zaslať príspevok na podporu dojčenia priamo na náš účet, vyplňte uvedený formulár a vyberte si poslednú možnosť zo zoznamu pomenovanú "prevod/vklad na účet".

ĎAKUJEME. Vaše príspevky si veľmi ceníme.

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
€/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

_________

Vaše príspevky budú použité napríklad na tieto účely:

1. vyškolenie nových poradkýň pri dojčení, ktoré budú pomáhať mamičkám v teréne
2. zorganizovanie kurzov pokročilého poradenstva pre certifikované poradkyne pri dojčení, aby tak dokázali mamičkám prinášať ešte kvalitnejšiu pomoc
3. uskutočnenie niekoľkých školení zdravotníckeho personálu v slovenských pôrodniciach, aby matky dostávali kvalitnú pomoc a podporu v čase, ktorý je pre úspešné dojčenie kľúčový
4. pokračovanie v úspešnom internetovom projekte Poradňa pre dojčiace matky na www.mamila.sk
5. vytvorenie nových materiálov a článkov o dojčení